V roce 1979 Ole Klifoth uvedl na trh model AUDIOVECTOR TRAPEZE.

Tím vytvořil plán pro všechny reproduktory Audiovector, které přijdou – včetně průkopnického zaměření na lineární dynamiku.

Nyní 45 let poté představuje AUDIOVECTOR nový model Trapeze Reimagined, který je založen na stejných principech jako původní model.

Nový model využívá nejlepší a nejinovativnější dostupné technologie, při zachování původních hodnot.

Pocta úplně prvnímu reproduktoru společnosti. Ztělesnění naší vášně, inovace a lásky k hudbě. A jednoduše, věc krásy. Trapeze Reimagined, třípásmový podlahový design, obsahuje patentovaný 12palcový vysoce výkonný středobasový měnič. 5palcový vysokorychlostní střední rozsah. A jediný AMT-výškový reproduktor na trhu, který zůstává věrný původnímu designu audio génia Dr. Oscara Heila.

Tyto tři měniče se kombinují, aby dosáhly rovnoměrného výkonu a ploché frekvenční odezvy, aby odpovídaly slavnému Brûel & Kjaer ideální odezvy místnosti. Oblast kolem výškových a středotónových měničů pohlcující difrakci pomáhá vytvořit vzácnou a přirozenou zvukovou scénu: připravte se na to, že se přenesete do atmosférického srdce živé akce. Nízkofrekvenční ladění dodává jakékoli hudbě váhu a drama.

Extrémně nízké zkreslení basového měniče umožňuje neobvykle přirozené a dynamické vokály, stejně jako krásně bohatý zvuk bez dunění nebo rozkvětu, který prostě zní tak správně. Žádné problémy s basy, středy nebo výškami. Prostě otevřená, bohatá, hudební a rytmická reprodukce všech druhů hudby ve všech druzích prostředí

AUDIOVECTOR TRAPEZE bude představen v Mnichově na High End Show 2024 !

Srdečně vás zveme k poslechu Atrium 4.2 Room F203

Maloobchodní cena 449 990 Kč

Trapeze