ABYSS, nový stereo Hi-fi zesilovač Cabasse pro milovníky zvuku ve vysokém rozlišení!
Tento stereo zesilovač, jehož jméno pochází z podmořského vesmíru, ilustruje záhadu neprozkoumaných hlubin a obsahuje nejnovější algoritmické inovace, které zesilují zvuk reprosoustav, a zejména tradičních špičkových reprosoustav značky. ABYSS je Hi-fi zesilovač, který integruje nejlepší inovativní akustické technologie Cabasse a technologii amplifikace používanou v THE PEARL PELEGRINA, vlajkové lodi značky.

Ideální pro Hi-Fi, TV, či připojený k systému Cabasse Multi-room!
ABYSS vám umožňuje poslouchat všechny vaše zdroje a hudební platformy ve stereu, disponuje také integrovanou TV zásuvkou, takže si každý film můžete užít s neuvěřitelnou dynamikou. Systém je také vzájemně kompatibilní se všemi ostatními systémy Cabasse pro high-endový zvuk v celém domě. Každý uživatel může seskupit různé systémy a vytvořit zóny pro poslech všech zdrojů (streamování, TV, gramofon apod.).

 

 

Optimalizujte svůj zesilovač pomocí patentovaného DEAP
Digital Enhancement of Acoustical Performance je technologie, která zajišťuje dokonalou synergii mezi amplifikací a charakteristikou reproduktoru. Tato technologie zvyšuje výkon reproduktorů Cabasse prostřednictvím dynamického vícepásmového zpracování signálu se zpětnovazebními smyčkami, které umožňují konzistentně využívat plný výkon dostupné amplifikace. S tímto digitálním zpracováním signálu (DSP) provádí Cabasse v průměru více než 290 milionů operací za sekundu po zohlednění vlastního nastavení uživatele.

Kompletní zesilovač pro vylepšení všech pasivních reproduktorů
S profilem DEAP* speciálně optimalizovaným pro všechny regálové a podlahové systémy, jako je Minorca MC 40, Murano, Java MC40 a Murano Alto dosáhnete optimální zvukový výkon.

Vyvíjející se technologie
Tyto technologie jsou neustále vylepšovány a v průběhu času jsou automaticky integrovány jednoduchými aktualizacemi aplikace Cabasse StreamCONTROL. Zesilovač se tak vyvíjí s technologickým vývojem Cabasse.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Zesilovač: Stereo zesilovač třídy D
 • Výkon: 2 x 215 W @ 4 Ohmy, 2 x 120 W @ 8 ohmů
 • Konektivita: Ethernet – Wi-Fi – Bluetooth – Optique SPDIF – Analogové RCA – USB – TV Zástrčka + Sluchátkový výstup na předním panelu.
 • Podporované formáty: MP3 – AAC -WMA – AIFF – FLAC – ALAC Ogg- Vorbis – DSD 64/128 – WMA bezztrátový
 • DFE: Dynamic Fidelity Enhancer
 • DEAP: Digitální vylepšení akustických výkonů
 • Více místností ve vysokém rozlišením
 • Streamovací služby: Qobus, Deezer, Tidal, Spotify, Web Radio, Napster
 • Kompatibilní Google Assistant
 • Rozměry (Š x V x H): 245 x 97 x 220 mm
 • Hmotnost: 3,5 kg

Maloobchodní cena – Výrobce nastavil velice zajímavou maloobchodní cenu 44 990 Kč s DPH