Nový ultrapřenosný, mimořádně výkonný aktivní reproduktor na baterie s vysokým rozlišením z kolekce THE PEARL.

ULTRA-KOMPAKTNÍ A VÝKONNÝ: UŽÍVEJTE SI SVOU HUDBU BEZDRÁTOVĚ,
AŤ UŽ JSTE KDEKOLIV, V MONO, STEREO NEBO MULTIROOMU!

Šest let po uvedení úplně prvního reproduktoru z kolekce THE PEARL, nyní obohacené o
více než dalších devět audio řešení. Cabasse, ikonický francouzský lídr v oblasti akustiky na High-Fidelity trhu, odhaluje THE PEARL MYUKI: nový model přenosného, bateriemi napájeného, ultrakompaktního a elegantního aktivního reproduktoru s vysokým rozlišením. Profitujte z nejlepších akustických technologií Cabasse a to jak ve vašem domě, tak i na cestách.

Vysoký akustický výkon!

Navzdory své kompaktní velikosti poskytuje tento nový reproduktor Cabasse zvuk, který je výjimečně vyvážený a mocný. Je to z velké části díky jeho novým reproduktorům, které jsou schopny produkovat až 109 dB ve stereu: širokopásmový reproduktor DOM 45 a dva 12 cm basové měniče umístěné do uspořádání Push-Push, fungující v rámci velmi kompaktního pouzdra. Tyto měniče jsou vybaveny membránami s voštinovou strukturou, zajišťující přesné a pevné basy. Uživatelé budou příjemně překvapeni působivostí a hloubkou zvuku, produkovanou těmito novými reproduktory.

Pro ty, kteří hledají kvalitní zvuk doma nebo na cestách, bezdrátově a se zvukem na míru, THE PEARL MYUKI využívá špičkové technologie, které lze nalézt u špičkových systémů Cabasse.
Patří mezi ně streamování ve vysokém rozlišení, úprava DFE (který optimalizuje zvukové spektrum v reálném čase na základě poslechové úrovně, spektrálního obsahu a dynamiky hudby), automatická kalibrace místnosti CRCS pro optimalizaci zvuku ve vašem prostoru a úpravu tónového spektra.

Ultrakompaktní přenosný aktivní reproduktor s vysokým rozlišením (HR) napájený baterií s mimořádnou životností i při vysokém výkonu.

Může se pochlubit 12hodinovou výdrží baterie, což umožňuje použití bez kabelu na terase nebo na cestách. Další inovativní funkcí je funkce Smart WiFi, která zajišťuje nepřerušované přehrávání hudby při přepínání mezi WiFi sítěmi (WiFi 5, 2.4 nebo Mesh).

Komplexní HR aktivní reproduktor pro mono nebo stereo použití v Duo.

S THE PEARL MYUKI se uživatelé mohou rozhodnout pro jeden reproduktor v režimu mono nebo získat dva pro stereo režim jejich spárováním, čímž získáte kombinovaný výkon téměř 200 wattů RMS. Ti, kteří jsou již vybaveni „connected“ reproduktorem Cabasse, mohou integrovat THE PEARL MYUKI do svého současného systému pro použití ve více místnostech v mono nebo stereo režimu. Slouží jako ideální doplněk v prostředích, jako jsou kuchyně, kanceláře nebo ložnice, zejména ve spojení s dalším reproduktorem THE PEARL umístěným jinde v domě. Navíc lze snadno připojit všechny systémy Cabasse spárované a ovládané pomocí jedinečné aplikace StreamCONTROL, která umožňuje použití NAS nebo Airplay 2 kompatibility. Univerzální, THE PEARL MYUKI nabízí komplexní konektivitu umožňující připojení k TV, gramofonu, CD přehrávači nebo NAS přes jeho optický kabel. Je vybaven ethernetovým portem a 3,5 mm jackem na zadní straně nebo možnost přehrávání obsahu z jednotky USB/USB-C.

Luxusní a rafinovaný design v souladu s kolekcí THE PEARL – LUXURY AUDIO

Se svým lifestylovým designem se zaoblenými tvary je The PEARL MYUKI elegantním klenotem mezi reproduktory, který bez problémů zapadne do každého interiéru. Je k dispozici v matné černé nebo matné bílé povrchové úpravě s chromovými rámečky a detaily v černé, či stříbrné barvě. Jeho basové reproduktory mají navíc reliéfní Lissajous vzor, který dodává nádech sofistikovanosti jeho estetické přitažlivosti. S průměrem 17 cm a hmotností přibližně 2 kilogramů lze THE PEARL MYUKI snadno přemístit z místnosti do místnosti díky diskrétní integrované rukojeti. Pro venkovní použití je snadné jej přepravovat pomocí přiloženého obalu na míru, který umožňuje nošení v ruce nebo na rameni. Navíc může být připevněn na stěnu pomocí kompatibilního nástěnného držáku Cabasse. Pokud jde o ergonomii, THE PEARL MYUKI obsahuje 6 podsvícených LED hmatových kláves s diskrétní haptickou zpětnou vazbou, takže je ovládání velmi snadné (zdroj/přehrávání, pauza/hlasitost/výkon).

Dostupné v červnu

Specifikace
Úroveň zvuku: 103 dB špičková mono 109 dB špičková stereo
Šířka pásma: 30 – 23 000 Hz
Středo-výškový reproduktor: Dôme 45
Basový reproduktor: 2x 12 cm
Ethernet – WiFi – Bluetooth – 3,5 mm jack – USB-C
SPDIF optika
Formáty MP3 – WAV – AAC – WMA – AIFF – FLAC – ALAC – Ogg – Vorbis – DSD 64/128 – WMA bezztrátové
Automatická kalibrace
Multi-room s vysokým rozlišením
Rozměry: 186 x 174 x 180 mm
Hmotnost 2,1 kg
Vlastní obal na přenášení v ceně