Nová Anni přináší technologii ULTIMA dnešním vysoce výkonným sluchátkovým systémům a kompaktním reprosoustavám.

Společnost Chord Electronics uvedla na trh svůj vůbec první malý stolní integrovaný zesilovač Anni. Anni o velikosti D/A převodníku Qutest, je schopen pohánět jak sluchátka, tak kompaktní reprosoustavu, těží z patentované topologie obvodů ULTIMA společnosti Chord Electronics a má ideální konstrukci pro plné využití potenciálu dnešních vysoce výkonných sluchátek, stolních monitorů a zdrojů zvuku s vysokým rozlišením.

Nový stolní integrovaný zesilovač Anni je součástí řady Qutest a plynule doplňuje schopnosti cenami mnohokrát ověnčeného D/A převodníku Qutest a gramofonového předzesilovače Huei. Komponenty Qutest jako systém poskytují bezkonkurenční řešení zvuku pro stolní počítače a nabízejí milovníkům moderní hudby špičkové digitální a analogové technologie. Kompaktní modulární stojan QSS (Qutest Stand System) poskytuje perfektní podporu.

Anni nabízí poměrně nedávno aplikovanou topologii obvodu dvojité korekce chyb společnosti Chord Electronics, ať už pomocí sluchátek nebo kompaktních reproduktorů. Tato pokročilá technologie umožňuje Anni po celou dobu řídit jakékoli zatížení sluchátek, poskytuje chyby-monitorující a kompenzovanou amplifikaci.

Zesilovač disponuje 3,5 mm a ¼ – palcovým (6,35 mm) sluchátkovým výstupem, takže dva mohou poslouchat současně, plus 4 mm banánkovým reproduktorovým výstupem. Anni dodává 10 wattů
kvalitního Chord Electronics ULTIMA zesílení, ovládané na potenciometru ovládání hlasitosti, které slouží také jako přepínač vstupu. Dvoustupňové ovládání zesílení reproduktorů poskytuje další flexibilitu se širokou škálou stolních reprosoustav.

Anni také profituje ze stejného vysoce kvalitního, na CNC stroji přesně obráběného, hliníkového pouzdra, které je společné všem produktům britských Chord Electronics a je zcela navrženo a vyrobeno ve Velké Británii. Sférické polychromatické kontrolky patří k ochranné známce společnosti a řídí ovládání hlasitosti a zesílení, doplňující ovládání hlasitosti/volbu vstupu na předním panelu.

Anni je napájen 15 V externím napájecím zdrojem a těží z 12 V DC výstupu, který je schopen napájet D/A převodník Qutest a gramofonový předzesilovač Huei, při použití s novým napájecím adaptérem řady Qutest (jenž je součástí balení).

Barevné provedení je stejně jako u všech produktů řady Qutest pouze v černé barvě, MOC činí 35.990,-Kč.