Jsme rádi, že můžeme uživatelům Naim Audio nabídnout novou a jasnou cestu pro upgrade jejich zařízení vybavené Burndy. Kabely Chord Company ChordBurndy jsou k dispozici v různých délkách a široké škále konfigurací.

Každý kabel je vyráběn ručně na zakázku a využívá optimální systém signálu / stínění, který zahrnuje postříbřené měděné vodiče, naši vlajkovou loď v podobě vlastní izolace Taylon®, akustické opletení a opletení anti-EMF, vše chráněno černým nylonovým vnějším pláštěm.

Tento projekt byl fascinující a zvláště užitečný, protože v naší poslechové místnosti používáme Burndy vybavený Naim NAP 300.

Vyvinuli jsme několik prototypů a okamžitě jsme dosáhli individuálních vylepšení, ale chtěli jsme, aby kabely Burndy transformovaly náš systém, takže jsme použili naše nejlepší materiály a konstrukční techniky k vytvoření něčeho, co by překonalo všechny oblasti – napříč všemi žánry.

Největší vylepšení přinesla vylepšení průměru vodiče a stínění. např. u modelů řady Naim 500 jsme zvýšili průměr mědi na maximum, které umožní větší piny.

V závislosti na kombinaci vybavení může existovat sedm až devatenáct interních kabelů. ChordBurndy může být časově a zdrojově náročné sestavit, ale skok ve výkonu je docela zásadní, a proto si myslíme, že je ospravedlnitelný. Různé na zakázku vyrobené Burndys jsou dostupné v různých cenových úrovních v závislosti na složitosti a počtu potřebných vodičů.

Pokud máte to štěstí, že vlastníte hi-fi systém využívající tento typ připojení, obraťte se na svého obvyklého prodejce Chord Company a domluvte si ukázku nebo domácí zkoušku a zjistěte, co tyto kabely mohou udělat pro vaši hudbu.

Varianty jednotlivých kabelů:
555 (č. 2) 7pin
555 (č. 1) 10pin
SXPS 11pin
CDS power Burndy 13pin
NAC252 15pin
Nac 52 Pre 16pin
Snaxo / S-Line 17pin
552 19pin

Varianty párů kabelů:
300 7pin
500 9pin

Více informací:

www.chord.co.uk/product/chordburndy-cables/