společnosti Audio Center Czech s.r.o. je velkou ctí, že od 06.září 2022 na českém trhu může výhradně zastupovat jednu z nejrenomovanějších značek, jakož i leaderů na trhu s lifestylovými systémy a elektronikou a to francouzskou společnost DEVIALET | www.devialet.com

DEVIALET se opírá o tradiční výrobu luxusních LifeStyle systémů s vysokou kvalitou zvuku. Značka kombinuje originální a nadčasový design svých produktů s francouzskou kulturou i historií. V současnosti je Devialet držitelem na 200 patentovaných technologií a více než devadesátkou ocenění!

Nejproslulejší se dozajista značka Devialet stala díky sérii bezdrátových reproduktorů Phantom, které si domů můžete donést buď jako maličký solitér Phantom II nebo přeci jen robustnější a dominantnější Phantom I.

To nejlepší z celé série Phantom, pak nabídne exkluzivní edice Opéra de Paris.

Novinkou v sortimentu je úchvatný soundbar DIONE, který získal prestižní ocenění EISA jako nejlepší HIGH-END soundbar roku 2022-2023.

Opomenout nesmíme ani krásné a velice výkonné zesilovače DEVIALET EXPERT, který evokuje štíhlé proporce a lesklý chromovaný povrch, který kombinuje extrémně kvalitní analogový zesilovač třídy A se silnějším partnerem třídy D.

V sortimentu firmy Devialet najdeme i nespočet promyšleného příslušenství nebo například designový skvost v podobě sluchátek GEMINY.