Wireworld Cable Technology, jeden z předních renomovaných výrobců audio a video kabelů, představuje nové kabely HDMI, Radius™ 48. Tyto kabely těží z výhod izolace Composilex 3 společnosti Wireworld aplikované ve speciálně vyvinutém, trojitém stínění pro ještě lepší kvalitu zvuku a obrazu. Kabely Radius mají certifikaci UHS / 48 Gbps od The HDMI Group, Llc., což zaručuje plnou podporu HDMI2.1 a jeho možností, včetně 8K / 120Hz, Dynamic HDR, VRR, HDCP2.3 a Enhanced Audio Return Channel.

Standard Ultra High Speed HDMI2.1 vyžaduje kabely schopné zvládnout přenos 48 gigabitů za sekundu. Je pravda, že šířka pásma 48G je nutná pouze pro standard nové generace, tedy 8K / 120Hz, kabely, které získají certifikaci UHS, zaručují také plnou funkčnost předchozích generací HDMI v oblasti zvuku a videa. Kabely s certifikací 48G se také doporučují pro nejvyšší spolehlivost v pokročilých 4K aplikacích.

Kromě požadavků certifikace UHS existují další technické aspekty, které ovlivňují kvalitu zvuku a obrazu kabelů HDMI. Problém, který má největší vliv na kvalitu zvuku, je triboelektrický šum, který vzniká v kabelu interakcí vodičů a izolačního materiálu. Izolace Composilex Wireworld třetí generace minimalizuje triboelektrický šum tak účinně, že se výrazně zlepší kvalita zvuku. Vyšší čistota a hladkost zvuku dosažená u těchto kabelů je výsledkem rozsáhlého výzkumu, včetně přímého srovnání kvality zvuku před a po průchodu signálu kabelem.

Radius 48 (RAH) je vylepšená a UHS certifikovaná verze původního trojitě stíněného izolovaného designu Composilex 3. Nový kabel vypadá a zní lépe než původní verze, i když cena zůstala stejná. Konstrukce kabelu se skládá ze tří vrstev stínění, které zbavují signál rušení, je také velmi flexibilní, což zajišťuje snadnou instalaci a zvýšenou odolnost. Díky propracovanému designu a extrémně účinné izolaci Composilex 3 nabízí Radius ještě lepší kvalitu zvuku a obrazu a zvýšenou odolnost. Kromě podpory všech funkcí HDMI2.1 je Radius 48 také kompatibilní s UL-CL2 / FT4, což umožňuje jeho instalaci na stěnu. Radius 48 je aktuálně dostupný v délkách 0,6 m, 1 m, 2 m, 3 m. 5m kabel bude k dispozici koncem října.

O společnosti Wireworld

Společnost Wireworld Cable Technology, založená průmyslovým designérem Davidem Salzem v roce 1992, je předním poskytovatelem špičkových digitálních a analogových kabelových technologií pro domácí a profesionální A/V aplikace, včetně HDMI, USB, Ethernet, signálových propojovacích kabelů, mikrofonních, nástrojových a reproduktorových kabelů. . Wireworld si vydobyl svou světovou reputaci výrobou měřitelně dokonalých kabelů optimalizovaných objektivním testováním vnímání, inovativními, patentovanými řešeními, prémiovými materiály a výjimečnou kvalitou výroby. Pro více informací navštivte www.wireworldcable.com