Německý portál www.lowbeats.de zveřejnil nadšený test policových reprosoustav Monitor Audio Bronze 100. V jeho shrnutí čteme:

„Je to zkrátka perfektní policová reprosoustava. Z technického hlediska bude Bronze 100 také dobře harmonizovat s málo výkonnými zesilovači nebo přijímači ze základní cenové kategorie a v kombinaci s tak levnými zesilovači budou znít opravdu dobře. K tomu bezchybné provedení: nelze to udělat o moc lépe. “

http://www.audiocenter.pl/prasa/monitor-audio-bronze-100-test-niemieckiego-portalu-www-lowbeats-de/

Další úspěch reprosoustav z nové řady Bronze – tentokrát test v britském časopise „Hi-Fi News“ a ocenění „Hi-Fi News Outstanding Product“.

Takové prestižní ocenění hovoří samo za sebe, takže přidejte pouze shrnutí testu:

„Pět let po modelu Bronze 2 zákazníci lačnili po nových levnějších reprosoustavách. Monitor Audio navrhl svého nástupce, který nabízí „ještě víc a ještě lépe”. Jsou to fantastické reprosoustavy bez ohledu na to, co s nimi posloucháte. Díky smrtící kombinaci nízkých basů a čistých výšek se s Bronze 100 nebudete nikdy nudit. Moderní estetický design a jednoduchost v jejich amplifikaci způsobí, že naleznou mnoho fanoušků. “

http://www.audiocenter.pl/prasa/monitor-audio-bronze-100-test-w-magazynie-hi-fi-news/

Německý časopis „Fidelity Online“ publikoval vynikající test reprosoustav Monitor Audio nové řady Bronze. Shrnutí nezpochybňuje jejich třídu:

„Monitor Audio Bronze 200 jsou vynikajícími reprosoustavy s audiofilními aspiracemi, zvláště vhodné pro aplikace domácího kina.“

http://www.audiocenter.pl/prasa/monitor-audio-bronze-200-test-w-niemieckim-magazynie-fidelity-online/

MONITOR AUDIO BRONZE 200 v testu „HIGH FIDELITY“ A OCENĚNÍ!

Úspěch nové řady – test v časopise “High Fidelity”

Časopis High Fidelity publikoval test podlahových reprosoustav Bronze 200, který ukazuje, že změna, ke které došlo ve srovnání s předchozí řadou, poskytla ještě lepší a ještě zajímavější zvuk. Reprosoustavy se ukázaly být tak dobré, že jim časopis udělil prestižní ocenění RED Fingerprint.

„Zvuk nové řady byl také modernizován. Je svěží, otevřený a důkladný. Stejně jako design, zvuk je hladký, „šitý na míru“ našemu měřítku. Během dlouhých poslechových relací nedráždí a dobře pracují s tichým poslechem. Jedná se o rychlé, dynamické reprosoustavy s fantastickým stereofonním zvukem, které z místnosti opravdu zmizí.”