Čistá distribuce napájení – žádné součásti omezující proud.

Napájecí lišta Nautilus reprezentuje profesionální přístup firmy Cardas Audio k distribuci proudu. Její elegantní styl zdůrazňuje nejen měděné ukončení po obou stranách lišty, ale také speciálně navržené konektory Cardas 4181EU Schuko určené pro evropský trh.

Zásuvky jsou vyrobeny z rhodovaného stříbra na všech dotykových plochách a poskytují vynikající sevření i na těžkých silových kabelech. Každá zásuvka poskytuje vašemu audio systému snejnoměrně čistý výkon a uzemnění zbavené jakéhokoli šumu, od vysokovýkonových zesilovačů až po citlivé zdrojové komponenty. Okáblování typu point-to-point 10 a 11,5 AWG je provedeno za použití nejčistší mědi Cardas Ultra Pure Grade 1 (99,9999%). Pro ochranu byly na každém výstupu použity RFI/EMI pasivní filtry, které jsou mimo jiné použity u vlajkových napájecích kabelů Cardas Clear Beyond. Uzemnění je vedeno centrálně k měděné zemní desce o hmotnosti 1 kg.

Atraktivně navržené vnější pouzdro vyrobené z hliníku evokuje vzpomínku na designové prvky původní originální napájecí lišty Cardas Golden 6A, vyráběné v polovině devadesátých let. Vše je ručně sestavováno v Bandonu v Oregonu ve Spojených Státech.

MOC: 42.990,-Kč