Francouzský výrobce představuje svůj nový produkt s označením Devialet Mania, první inteligentní a přenosný Hi-Fi reproduktor od audio společnosti, která stojí za ikonickým aktivním reproduktorem Devialet Phantom. Mania se přetváří a přizpůsobuje jakémukoli prostoru, ve kterém poskytne 360° stereo zvuk a zanechá ve vás pozitivní emoce.

Integrovaná inteligentní funkce a „cross stereo“ umožňují metamorfózu zvuku. Mania byla navržena tak, aby šířila stereo zvuk ve všech směrech, takže se můžete volně pohybovat po místnosti. Dejte průchod svému svobodnému já a vychutnávejte si oblíbené skladby bez omezení. Patentovaná technologie, Active Stereo Calibration (ASC), mapuje polohu reproduktoru v reálném čase a aktivuje nejvhodnější režim pro pohlcující poslech. ASC využívá čtyři mikrofony a umělou inteligenci. Při umístění do středu pokoje se automaticky spustí 360° stereo režim a homogenní distribuce zvuku. Když však nový model položíte blízko stěny, tak se aktivují dva hliníkové širokopásmové reproduktory vzadu, aby posílily funkci dvou širokopásmových reproduktorů v přední části zařízení, čímž se rozšíří dosah zvuku.

Devialet Mania zdědila také patentovanou technologii SAM®, která dokáže přizpůsobit zvukový signál specifikům tak, aby originální nahrávka a akustický tlak generovaný samotným reproduktorem byly v dokonalé harmonii při vysokých i nízkých frekvencích, eliminovalo se jakékoli zkreslení a zlepšilo se basové spektrum. Pro dokonalé basy poslouží 2 push-push basové měniče.

 

Nezaměnitelná estetika Devialet byla navíc nyní přetvořena do přenosné podoby. Rukojeť usnadní přenos 2,3 kg vážícího modelu a reproduktor je odolný i proti postříkání vodou. Výrobce zařízení doplnil také o svoji první nabíjecí baterii, která vám přinese až 10 hodin streamování přes Airplay 2, nebo Spotify Connect bez nadbytečných kabelů.

Doma oceníte kvalitní Wi-Fi streamování a když Manii vezmete ven, tak se automaticky aktivuje Bluetooth 5.0. Užijte si zábavu na terase nebo v zahradě s rodinou a přáteli. Nabíjení baterie na plnou kapacitu trvá přibližně 3 hodiny. Reproduktor můžete nastavovat přes aplikaci Devialet a podporuje také ovládání hlasovým asistentem Alexa. Přenosným provedením však nesmí utrpět pověstná kvalita zvuku Devialet a jeho charakteristická čistota, proto vývoj této novinky zabral až 3 roky mravenčí práce. Ale stálo to za to. Reproduktor poskytuje rozsah 30 až 20 000 Hz při maximální hlasitosti 95 dB SPL. Úplnou samozřejmostí jsou basy, které cítíte až v kostech.

Není všechno zlato, co se třpytí, ale podobně, jak jsme již zvyklí u modelu Phantom, i Mania bude dostupná také v luxusní edici Devialet Mania Opéra de Paris. Na počest partnerství s mýtickou pařížskou operou, Opéra Garnier. Zaručeně upoutá pozornost. Vybrané části této luxusní verze reproduktoru jsou zality 24karátovým zlatem, příjemným na pohled i na dotek. Klasická verze reproduktoru bude dostupná v barvě Light Grey a Deep Black.