Nový Clearway USB přináší mimořádný výkon a navíc doživotní záruku za příznivou cenu.

Mnoha cenami ověnčená řada Clearway společnosti Chord Company, zahrnující digitální či analogové signálové kabely, reproduktorové kabely a další, se rozrostla o nový USB kabel, který nabízí vynikající výkon za skvělou cenu.

Nový Clearway USB je na britském trhu dostupný v maloobchodní ceně od pouhých 100 GBP a nabízí stejnou atraktivní kombinaci ceny a výkonu, pro niž se řada Clearway stala celosvětově známou.

Kabel Clearway USB, vytvořený pro dnešní digitální audio zařízení vybavená USB, těží z dvojité fólie a opletení s vysokou hustotou, které poskytuje vynikající stínění pro ochranu před škodlivým hlukem. Nejnovější konektory ze zinkové slitiny se zlacením a vylepšeným stíněním doplňují vysokorychlostní postříbřené měděné bezkyslíkaté vodiče o průměru 26AWG. Protizátěžový systém odlehčení tahu bez komprese společnosti Chord Company zahrnuje také precizní terminaci na každém konci kabelu.

USB kabel Clearway v sobě spojuje vývoj a dosažené výsledky nedávných přírůstků řady Clearway, včetně nového kabelu Clearway Streaming a reproduktorového kabelu ClearwayX. Pro klid duše nabízí společnost Chord Company navzdory nízké ceně, také doživotní záruku.

Doug Maxwell z Chord Company v komentáři k novému Clearway USB řekl:

„Jsme opravdu šťastní, že rozšíříme nabídku mnohokrát oceněné řadu Clearway o nový kabel USB. Mnoho našich zákazníků má ve svých hi-fi systémech nějaký komponent, kde je potřebné USB připojení a jsme rádi, že jim můžeme nabídnout vysoce výkonnou a hodnotnou možnost, která nabízí skutečnou cenovou dostupnost spolu s doživotní zárukou. Je to jediný USB kabel za zhruba 100 liber, který kdy budete potřebovat. “

Cena a dostupnost

Chord Company Clearway USB je nyní k dispozici za cenu od 100 GBP (za 0,75 m).
K dispozici v délkách 0,75m, 1,5m, 3 a 5 metrů.