O firmě

Společnost Audio Center Czech vznikla v roce 2019 jako dceřiná společnost firem Voice a Audio Center Poland, jež mají na trhu více než 20-ti letou historii.
Portfolio a letité zkušenosti v oblasti distribuce hi-endu, hi-fi a nejpokročilejší elektroniky jsou dostatečnou zárukou profesionálního přístupu, kvalitního odborného poradenství a servisních služeb.

Ať už jde o systémy domácího kina, podlahové či regálové reprosoustavy, instalační reproduktory, zesilovače až po subwoofery a převodníky třídy High-End, vše naleznete v produktovém katalogu, kde si své najdou milovníci kvalitního zvuku, jakož i firmy zabývající se řešením chytré domácnosti, designem či architektonická studia.

Audio Center Czech se zaměřuje na prodej těchto produktů prostřednictvím sítě obchodních partnerů v České republice a na Slovensku.

V nabídce Audio Center Czech naleznete mnoho uznávaných světových značek: Monitor Audio, Chord Electronics, Audiovector, Primare, REL Acoustics, The Chord Company, Roksan, Cabasse, BLOK, Wireworld, Cardas Audio, Amphion, Velodyne či Ruark Audio.

KÝM JSME

Audio Center Czech je distribuční společnost, český zástupce společností nabízejících audio video produkty pro náročné milovníky hudby. Zastupujeme vybranou skupinu značek, které jsme vybrali z hlediska pověsti, zvuku a služeb společnosti. Respektování našich klientů, snaha zajistit, aby byli obklopeni přátelskými lidmi, měli přístup k důvěryhodným produktům. Snažíme se udržovat vysoké standardy a totéž očekáváme od společností, které zastupujeme.

MALOOBCHODNÍ PRODEJ

Audio Center Czech spolupracuje s několika desítkami obchodů po celé České republice a Slovensku a jejich počet stále roste. Za svůj úspěch vděčíme našim kolegům a spokojeným zákazníkům. Jsme jednou z mála společností v audio průmyslu, která neustále nabízí celé portfolio produktů a příslušenství nabízené výrobci, díky čemuž mohou zákazníci prodejen spolupracujících s námi poslouchat jakoukoli kombinaci značek.
Díky moderním řešením v oblasti managementu a obchodní důvěryhodnosti se nám podařilo vybudovat efektivně fungující distribuční prodejní síť. Pracujeme na moderních a přizpůsobených informačních a logistických řešeních.

SERVIS

Audio Center Czech využívá prostřednictvím mateřské firmy Audio Center Poland specialisty, kteří se věnují své práci, neustále zlepšují své kompetence a zdokonalují své dovednosti. Máme vlastní, plně vybavené záruční a pozáruční servisní oddělení. Jeho kvalita je našimi partnery neustále sledována.
A to vše jen proto, aby byla hudba jedinou věcí, která vás zajímá – zbytek je v našich rukou.