7. generace řady Silver společnosti Monitor Audio ztělesňuje desítky let zkušeností se zvukem. Díky výběru dýh ze skutečného dřeva nebo krásně pomalovaných skříní mají tyto reprosoustavy rafinovaný a decentní vzhled – perfektní protipól jejich odvážného a silného zvuku. Díky špičkovému výkonu nejnovějších měničů s kovovou membránou a technologií Rigid Surface Technology II bude vaše oblíbená hudba ještě přesnější a s menším zkreslením než kdy dříve. Takže i když zvýšíte hlasitost, zvuk, který uslyšíte, nemůže být jasnější.

Reproduktory, které k vám promlouvají

Každá píseň, každá nota, každé slovo vypráví příběh. Monitor Audio řady Silver 7G bude ten, který uslyšíte, bude výkonnější a smysluplnější než kdykoli předtím. Ať už sledujete nový film nebo posloucháte staré LP po tisícáté, uslyšíte jej s nádhernou čistotou a hloubkou. Prostřednictvím reproduktorů, které k vám promluvají.

Design, který mluví za vše

S čistými liniemi a elegantními proporcemi je řada Silver 7G vytvořena pro každý druh domácího interiéru – od klasiky po současnost. Dýha ze skutečného dřeva, včetně nových variant v podobě jasanu či přírodního ořechu, přináší vzhled stejně přirozený jako zvuk.

Promluvme si o podrobnostech

S řadou Monitor Audio Silver 7G uslyšíte detaily, které jste nikdy předtím neslyšeli. Je to díky kombinaci lehkých kovů a keramiky v našich výškových reproduktorech C-CAM, které vám poskytnou ten druh čistého a komplexního zvuku, který doma uslyšíte jen málokdy.

Poslední slovo o čistém zvuku

Rigid Surface Technology II je nedílnou součástí řady Silver. Jeho vliv uvidíte v jedinečné šestihranné konfiguraci na reprosoustavách Silver 7G a uslyšíte jej v bezkonkurenční čistotě zvuku, který vytvářejí. RST II je odolnější a tužší než ostatní konstrukce měničů a poskytuje vynikající směrovost za všech podmínek.

Kino, které vás zanechá beze slov

Čistší a realističtější zvuk může vnést nový rozměr do nových i klasických filmů. Díky prostorovému zvuku Dolby Atmos® budete opravdu pohlceni tím, co se děje na obrazovce. A díky jasnějšímu zvuku a hlubším basům, bude akce působit o to více realisticky.

Toto jsou klíčové vlastnosti nové řady:

  • Vynikající zvukový výkon v každém ohledu
  • Krásně čistý, elegantní design
  • Inovativní a nekompromisní konstrukce
  • Výběr vysoce kvalitních povrchových úprav, včetně dýh ze skutečného dřeva
  • Revidovaná a aktualizovaná technologie měniče C-CAM
  • Rozsáhlá řada modelů pro umístění na stojan i na podlahu
  • Specializované modely domácího kina, včetně Dolby Atmos®
  • Magnetické mřížky s prvotřídního materiálu
  • Navrženo a zkonstruováno ve Velké Británii

Objevte novou řadu Silver 7G, která bude k dispozici letos v létě

Přehled modelů:

Silver 50 7G
Silver 100 7G
Silver 200 7G
Silver 300 7G
Silver 500 7G
Silver C250 7G
Silver FX 7G
Silver AMS 7G s podporou Dolby Atmos®

 

Povrchové provedení:

(Povrchové úpravy z dýhy pravého dřeva jsou k dispozici pro všechny modely, kromě FX a AMS)

Ash – Jasan (nová povrchová úprava)
Natural Walnut – Přírodní ořech (nová povrchová úprava)
Black Oak – Černý dub

(Povrchová úprava dostupná pro všechny modely)

High Gloss Black – Vysoce lesklá černá
Satin White – Saténová bílá