Britský specialista, The Chord Company, navrhl jedinečný produkt, který doplňuje nabídku kabelů v podobě zástrček, snižujících šum signálu audio zařízení.

GroundARAY je produkt nové generace pro vysokofrekvenční redukci šumu, který se zapojuje do nepoužívaných konektorů na AV zařízení. Toto řešení nabízí cestu s nízkou impedancí pro vysokofrekvenční šum, což výrazně snižuje úroveň šumu daného zařízení.

Každá zástrčka GroundARAY je ručně vyrobena v továrně Chord Company ve Wiltshire, včetně samotných komponentů systému. GroundARAY se skládá z řady absorpčních zařízení, které jsou propojeny pokročilým systémem dvojitého propojení o velmi vysoké propustnosti. Konektory jsou vyráběny tak, aby splňovaly ty nejvyšší standardy, což vyžaduje časově náročnou ruční montáž továrními techniky.

Ačkoli to jakkoliv může vypadat jako rozmar, prvky tohoto typu se používají v medicínském a obranném průmyslu již léta. The Chord Company je profesionální audio společnost a nikdy by nenabízela něco, co by neprošlo přísnými testy a měřeními v rámci svého továrního vývoje. Technologie stojící za GroundARAY se ukázala být pro tovární inženýry skutečným zjevením a umožnila další redukci šumu audio systému, což má za následek používat technologii stínění u všech typů svých kabelů.

Vyzkoušet GroundARAY tedy stojí zato již dnes, protože se může ukázat, že je to poslední kousek skládačky, díky které se konečně posadíme před svým audio systémem a v klidu si vychutnáte své milované album, aniž by jste se ještě museli starat o zvuk.