Poslední sériově vyráběnou novinkou manufaktury sídlící v dánské Kodani je model QR5, největší reprosoustava řady QR a také zdaleke nejlepší.

Cílem designu řady QR bylo vždy nabízet nejmodernější technologii v dokonale vypracovaném kompaktním high-end balení. Zvuk je velký a odvážný, dynamický, příjemný a detailní – vynikající pro všechny druhy hudby. Podlahová reprosoustava QR 5 se hodí do jakéhokoli domácího prostředí bez ohledu na styl. Reproduktor QR 5 odpovídá svým malým sourozencům dokonale. Přidáním silného QR Subu, detailní QR C centrální reprosoustavy a snadno umístitelných QR Wall reprosoustav získáte velmi silný a výkonný systém domácího kina.

NOVÁ PODLAHOVÁ REPROSOUSTAVA QR 5

QR 5 je nyní největší reprosoustavou řady QR a také zdaleka nejlepší. Dokonalé detaily a sladké vysoké frekvence slibují nekonečné hodiny radosti z hudby, aniž by došlo k únavě vašich uší. Silné a dynamické basy umožňují, aby každý přehrávaný záznam zněl velmi živě a co nejvíc věrohodně.

VYSOKOTÓNOVÝ MĚNIČ S POZLACENÝM USMĚRŇOVAČEM PROUDĚNÍ VZDUCHU
Základna s páskem je vyrobená z jednoho kusu leteckého hliníku. Poté je precizně opracovaná, opískovaná sklem, okartáčovaná a eloxovaná na překrásnou wolframově titanovou šeď. Nakonec je osazená červeně pozlacenou rozptylovou síťkou, která funguje jako sykavkový S-Stop filtr.

S-STOP FILTR
Inspirováni POP filtrem, který se používá v profesionálních nahrávacích studiích, jsme zkonstruovali rozptylovou síťku před výškový reproduktor. Tato síťka zároveň funguje jako S-STOP filtr, kterým jsou usměrňovány sykavky. Z reprosoustav v této třídě se hudba ještě nikdy nelinula tak přesně, a přesto příjemně. Stačí se zaposlouchat.

PÍSTOVÝ BASOVÝ MĚNIČ SE ZDVOJENÝM MAGNETICKÝM SYSTÉMEM
Tento nový měnič Audiovector je schopen pracovat jako ideální píst v rozsahu několika oktáv frekvenčního pásma, a to bez zkreslení, s nímž se lze obvykle setkat u hliníkových/diamantových měničů. A to znamená, že podání je příjemné, precizní a detailní, a přesto i dynamické a muzikální.

NOVÁ TECHNOLOGIE MEMBRÁNY
Na základě našich zkušeností s tuhými, lehkými a zvukově neutrálními membránami u modelů řady SR a R jsme vyvinuli novou sendvičovou membránu, která v sobě spojuje sílu leteckého hliníku s vynikajícími schopnostmi měkčích materiálů v oblasti vnitřního tlumení. Výsledkem je 3vrstvá sendvičová membrána bez vlastních zvukových rezonancí a s velmi nízkým zkreslením, která se chová vyloženě jako píst v celém svém pracovním rozsahu i nad jeho rámec.

VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTU