Značky

Níže naleznete informace o značkách z naší nabídky. Vybrali jsme je z mnoha dalších dostupných na trhu, vzhledem ke kvalitě zvuku a konstrukci, jakož i poměru cena / výkon – jsou to nejlepší výrobky,
jaké lze na trhu sehnat.

MONITOR AUDIO | Velká Británie

MONITOR AUDIO Ltd je britská značka specializující se na reprosystémy a přenosné systémy Wi-Fi a Bluetooth. Více než 40 let poskytuje jedinečná řešení jak pro milovníky hudby, tak pro milovníky filmu. Mezi majiteli reprosoustav této značky jsou mimo jiné houslista Nicola Benedetti, zpěvák Myles Kennedy a zakladatel skupiny Black Sabbath Tony Iommi. Jejich nabídka zahrnuje levné i špičkové stereo a vícekanálové systémy, stejně jako montážní a zahradní reproduktory.

monitoraudio.com

CHORD ELECTRONICS | Velká Británie

Kořeny společnosti CHORD ELECTRONICS lze nalézt v leteckém průmyslu, kde neomezené inženýrství znamená nekompromisní standardy. Tento koncept, navržený majitelem společnosti Johnem Franksem, pomohl formovat jeho filozofii od založení společnosti v roce 1989. První zesilovače byly dodány do BBC, poté do předních světových studií, včetně Abbey Road, Sony Music (New York) a později The Royal Opera. Chord Electronics dnes ve všech svých produktech využívá vlastní technologie.

chordelectronics.co.uk | chordelectronics.cz

AUDIOVECTOR | Dánsko

AUDIOVECTOR je dánská rodinná firma založená v roce 1979 Ole Klifothem. Založil ji se záměrem vytvořit perfektní reprosoustavu pro globální high-endový trh. Cílem společnosti je i nadále výroba vysoce kvalitních a přirozeně znějících reprosystémů pro milovníky hudby a audiofily po celém světě. Syn zakladatele, Mads Klifoth, generální ředitel společnosti, si přeje ctít tuto jedinečnou DNA a tradici. Produkty Audiovector jsou ručně vyrobeny z nejlepších materiálů a ručně sestaveny s velkým důrazem na detail. Každá reprosoustava je navržena a vyrobena ve vlastní dílně dle výjimečných standardů.

audiovector.com | audiovector.com.pl

PRIMARE | Švédsko

PRIMARE je švédská společnost specializující se na výrobu audio elektroniky – zesilovačů a zdrojů signálu. Jejich výrobky mají extrémně robustní konstrukci a propracované komponenty. Díky své modulární struktuře a ekologickému přístupu, tj. trvanlivosti a životnosti produktů, snadnému používání a hluboce uspokojující kvalitě zvuku. Produkty Primare představují základ pro neustále se zdokonalující hudební a vizuální zážitky v celé jejich bohatosti a rozmanitosti, bez ohledu na to, zda je zdroj analogový nebo digitální, propojený kabelem nebo bezdrátový, uložený nebo streamovaný.

primare.net

THE CHORD COMPANY | Velká Británie

THE CHORD COMPANY je specialistou na výrobu široké škály kabelů, od propojovacích, reproduktorových a síťových, až po video a digitální kabely HDMI, včetně USB. Společnost byla založena v roce 1985 Sally Kennedym a nadále ohromuje svět svými fantastickými produkty, které stojí mnohem méně než podobná řešení od konkurence. Jejich produkty si nacházejí publikum ve světě hi-fi i profesionálního zvuku. Neustálé hledání nejlepších řešení znamená, že produkty Chord Company nabízejí jedinečná řešení.

chord.co.uk

REL | Velká Británie

REL ACOUSTICS je jedním z nejlepších a nejslavnějších specialistů v oboru – jejich subwoofery najdete v nejlepších audio systémech na světě. Je to jeden z mála výrobců, jehož subwoofery skvěle fungují nejen v domácím kině, ale také a možná především, ve stereo systémech. Byl jedním z prvních producentů, který začal nabízet propracovaná vysokoúrovňová připojení a nyní také bezdrátové připojení bez komprese.

rel.net | relacoustics.eu

ROKSAN | Velká Británie

ROKSAN je legendární britská společnost se sídlem v Londýně. Založena byla v roce 1985 a je již 32 let známá jak pro špičkové gramofony, tak pro vynikající a dostupnou elektroniku. Nabídka je rozdělena do několika sérií. Gramofony zahrnují jak levné modely, tak špičkový model Xerxes 20 Plus. Zahrnuje také další dvě gramofonová ramínka: Pug a Artemiz a přenosky: Corus Silver a Shiraz. Elektronika je rozdělena do tří řad: Caspian M2, K3 a Blak. Každá z nich poskytuje dokonalý zvuk a nadčasový design.

roksan.co.uk

Cabasse | Francie

Francouzská společnost CABASSE existuje od roku 1950 a její charakteristickou vlastností jsou koaxiální reproduktory vyzařující zvuk z jednoho bodu.
Název společnosti pochází ze jména jejího zakladatele Georgese Cabasse. Kromě názvu získala společnost od svého zakladatele také dědictví v podobě zvukového génia, charakteristické pro francouzskou rodinu Cabasse. Již v roce 1740 pojmenoval místní řemeslník z Mirecourt v horském pásmu Vogézy své první ručně vyráběné housle názvem Cabasse. Od té doby po pět generací vyráběli jeho následovníci nástroje a dodávali evropskému publiku housle, violy a violoncella, které se v současných orchestrech stále těší neutuchající oblibě.

cabasse.com

BLOK | Velká Británie

Společnost BLOK byla založena v roce 2003 a specializuje se na navrhování a výrobu audio nábytku – její sídlo je v Saffron Walden v Essexu. Jejich ikonická řada STAX se vyznačuje minimalistickým designem a vynikajícím vlivem na zvuk a estetiku zařízení. Společnost Monitor Audio je již dlouho horlivým podporovatelem společnosti Blok, využívajíc tento nábytek na různých přehlídkách a výstavách, kde jsou představovány její výrobky, produkty značky Roksan a reprosoustavy Monitor Audio.

blokdirect.com

WIREWORLD | USA

WIREWORLD je americký výrobce specializující se na kabeláž pro audio a audio-video systémy. Při zakládání společnosti měl David Salz jasný cíl: vědecky zjistit, proč některé kabely zní jinak než jiné a postavit ještě lepší. Historie společnosti dokládá, že se mu to podařilo, a její produkty lze nalézt jak ve stereo systémech milovníků hudby pro začátečníky, nadšenců domácího kina, tak i ve špičkových systémech stojících stovky tisíc dolarů. Dnes je jednou z nejuznávanějších audio značek na světě se širokou nabídkou pro každou peněženku.

wireworldcable.com

CARDAS AUDIO | USA

CARDAS AUDIO je americká společnost založená Georgem Cardasem. Jeho kabely jsou kompletně vyrobeny v USA a ručně sestaveny v manufaktůře v Bandonu v Oregonu. Nabídka zahrnuje mimojiné kabely reproduktorové, analogové RCA i symetrické XLR, digitální a video kabely. Kromě různých typů propojovacích a síťových kabelů atd., nabízí různé kabelové příslušenství, jako jsou konektory a terminály, ale i sluchátka. Zvláštností jejich portfolia produktů je používání tzv. „zlatého poměru“ („Golden Ratio”).

cardas.com

RUARK AUDIO | Velká Británie

RUARK AUDIO je britská rodinná společnost založená v roce 1986 na jihovýchodním pobřeží Anglie a jejich úžasný tým jsou opravdoví nadšenci. Zakladatelem a ředitelem je Alan O’Rourke, kterého vášní pro hudbu nakazil jeho otec, který v 60. a 70. letech minulého století pracoval v britském audio průmyslu. Zpočátku společnost vytvářela reprosoustavy pro milovníky hudby, ale od roku 2006 využívá své znalosti a dovednosti k výrobě rádií, Bluetooth reproduktorů a hudebních systémů typu all-in-one, které vypadají a zní fantasticky v jakémkoli prostředí.

ruarkaudio.com