Značky

Níže naleznete informace o značkách z naší nabídky. Vybrali jsme je z mnoha dalších dostupných na trhu, vzhledem ke kvalitě zvuku a konstrukci, jakož i poměru cena / výkon – jsou to nejlepší výrobky,
jaké lze na trhu sehnat.

MONITOR AUDIO | Velká Británie

MONITOR AUDIO Ltd je britská značka specializující se na reprosystémy a přenosné systémy Wi-Fi a Bluetooth. Více než 40 let poskytuje jedinečná řešení jak pro milovníky hudby, tak pro milovníky filmu. Mezi majiteli reprosoustav této značky jsou mimo jiné houslista Nicola Benedetti, zpěvák Myles Kennedy a zakladatel skupiny Black Sabbath Tony Iommi. Jejich nabídka zahrnuje levné i špičkové stereo a vícekanálové systémy, stejně jako montážní a zahradní reproduktory.

monitoraudio.com

CHORD ELECTRONICS | Velká Británie

Kořeny společnosti CHORD ELECTRONICS lze nalézt v leteckém průmyslu, kde neomezené inženýrství znamená nekompromisní standardy. Tento koncept, navržený majitelem společnosti Johnem Franksem, pomohl formovat jeho filozofii od založení společnosti v roce 1989. První zesilovače byly dodány do BBC, poté do předních světových studií, včetně Abbey Road, Sony Music (New York) a později The Royal Opera. Chord Electronics dnes ve všech svých produktech využívá vlastní technologie.

chordelectronics.co.uk | chordelectronics.cz

AUDIOVECTOR | Dánsko

AUDIOVECTOR je dánská rodinná firma založená v roce 1979 Ole Klifothem. Založil ji se záměrem vytvořit perfektní reprosoustavu pro globální high-endový trh. Cílem společnosti je i nadále výroba vysoce kvalitních a přirozeně znějících reprosystémů pro milovníky hudby a audiofily po celém světě. Syn zakladatele, Mads Klifoth, generální ředitel společnosti, si přeje ctít tuto jedinečnou DNA a tradici. Produkty Audiovector jsou ručně vyrobeny z nejlepších materiálů a ručně sestaveny s velkým důrazem na detail. Každá reprosoustava je navržena a vyrobena ve vlastní dílně dle výjimečných standardů.

audiovector.com | audiovector.com.pl

PRIMARE | Švédsko

PRIMARE je švédská společnost specializující se na výrobu audio elektroniky – zesilovačů a zdrojů signálu. Jejich výrobky mají extrémně robustní konstrukci a propracované komponenty. Díky své modulární struktuře a ekologickému přístupu, tj. trvanlivosti a životnosti produktů, snadnému používání a hluboce uspokojující kvalitě zvuku. Produkty Primare představují základ pro neustále se zdokonalující hudební a vizuální zážitky v celé jejich bohatosti a rozmanitosti, bez ohledu na to, zda je zdroj analogový nebo digitální, propojený kabelem nebo bezdrátový, uložený nebo streamovaný.

primare.net

THE CHORD COMPANY | Velká Británie

THE CHORD COMPANY je specialistou na výrobu široké škály kabelů, od propojovacích, reproduktorových a síťových, až po video a digitální kabely HDMI, včetně USB. Společnost byla založena v roce 1985 Sally Kennedym a nadále ohromuje svět svými fantastickými produkty, které stojí mnohem méně než podobná řešení od konkurence. Jejich produkty si nacházejí publikum ve světě hi-fi i profesionálního zvuku. Neustálé hledání nejlepších řešení znamená, že produkty Chord Company nabízejí jedinečná řešení.

chord.co.uk

REL | Velká Británie

REL ACOUSTICS je jedním z nejlepších a nejslavnějších specialistů v oboru – jejich subwoofery najdete v nejlepších audio systémech na světě. Je to jeden z mála výrobců, jehož subwoofery skvěle fungují nejen v domácím kině, ale také a možná především, ve stereo systémech. Byl jedním z prvních producentů, který začal nabízet propracovaná vysokoúrovňová připojení a nyní také bezdrátové připojení bez komprese.

rel.net | relacoustics.eu

ROKSAN | Velká Británie

ROKSAN je legendární britská společnost se sídlem v Londýně. Založena byla v roce 1985 a je již 32 let známá jak pro špičkové gramofony, tak pro vynikající a dostupnou elektroniku. Nabídka je rozdělena do několika sérií. Gramofony zahrnují jak levné modely, tak špičkový model Xerxes 20 Plus. Zahrnuje také další dvě gramofonová ramínka: Pug a Artemiz a přenosky: Corus Silver a Shiraz. Elektronika je rozdělena do tří řad: Caspian M2, K3 a Blak. Každá z nich poskytuje dokonalý zvuk a nadčasový design.

roksan.co.uk

Cabasse | Francie

Francouzská společnost CABASSE existuje od roku 1950 a její charakteristickou vlastností jsou koaxiální reproduktory vyzařující zvuk z jednoho bodu.
Název společnosti pochází ze jména jejího zakladatele Georgese Cabasse. Kromě názvu získala společnost od svého zakladatele také dědictví v podobě zvukového génia, charakteristické pro francouzskou rodinu Cabasse. Již v roce 1740 pojmenoval místní řemeslník z Mirecourt v horském pásmu Vogézy své první ručně vyráběné housle názvem Cabasse. Od té doby po pět generací vyráběli jeho následovníci nástroje a dodávali evropskému publiku housle, violy a violoncella, které se v současných orchestrech stále těší neutuchající oblibě.

cabasse.com

BLOK | Velká Británie

Společnost BLOK byla založena v roce 2003 a specializuje se na navrhování a výrobu audio nábytku – její sídlo je v Saffron Walden v Essexu. Jejich ikonická řada STAX se vyznačuje minimalistickým designem a vynikajícím vlivem na zvuk a estetiku zařízení. Společnost Monitor Audio je již dlouho horlivým podporovatelem společnosti Blok, využívajíc tento nábytek na různých přehlídkách a výstavách, kde jsou představovány její výrobky, produkty značky Roksan a reprosoustavy Monitor Audio.

blokdirect.com

WIREWORLD | USA

WIREWORLD je americký výrobce specializující se na kabeláž pro audio a audio-video systémy. Při zakládání společnosti měl David Salz jasný cíl: vědecky zjistit, proč některé kabely zní jinak než jiné a postavit ještě lepší. Historie společnosti dokládá, že se mu to podařilo, a její produkty lze nalézt jak ve stereo systémech milovníků hudby pro začátečníky, nadšenců domácího kina, tak i ve špičkových systémech stojících stovky tisíc dolarů. Dnes je jednou z nejuznávanějších audio značek na světě se širokou nabídkou pro každou peněženku.

wireworldcable.com

CARDAS AUDIO | USA

CARDAS AUDIO je americká společnost založená Georgem Cardasem. Jeho kabely jsou kompletně vyrobeny v USA a ručně sestaveny v manufaktůře v Bandonu v Oregonu. Nabídka zahrnuje mimojiné kabely reproduktorové, analogové RCA i symetrické XLR, digitální a video kabely. Kromě různých typů propojovacích a síťových kabelů atd., nabízí různé kabelové příslušenství, jako jsou konektory a terminály, ale i sluchátka. Zvláštností jejich portfolia produktů je používání tzv. „zlatého poměru“ („Golden Ratio”).

cardas.com

AMPHION | Finsko

Společnost AMPHION LOUDSPEAKERS Ltd. byla založena v roce 1998 a specializuje se na návrh a konstrukci reprosoustav, a to jak pro domácí systémy, tak pro profesionální prostory, jako jsou nahrávací studia. Jejich design se vyznačuje zvukem s vysokým rozlišením a dokonalou reprodukcí zvuku i při nízkých úrovních hlasitosti. Funkce, která odlišuje produkty Amphion, je jejich necitlivost vůči nedokonalostem akustiky poslechové místnosti, díky čemuž snadno zaplní jakýkoli prostor vysoce kvalitním zvukem. Aby byla zaručena nejvyšší úroveň designové a zvukové dokonalosti, jsou všechny výrobky vyráběny ručně ve Finsku.

amphion.fi | amphionaudio.cz

RUARK AUDIO | Velká Británie

RUARK AUDIO je britská rodinná společnost založená v roce 1986 na jihovýchodním pobřeží Anglie a jejich úžasný tým jsou opravdoví nadšenci. Zakladatelem a ředitelem je Alan O’Rourke, kterého vášní pro hudbu nakazil jeho otec, který v 60. a 70. letech minulého století pracoval v britském audio průmyslu. Zpočátku společnost vytvářela reprosoustavy pro milovníky hudby, ale od roku 2006 využívá své znalosti a dovednosti k výrobě rádií, Bluetooth reproduktorů a hudebních systémů typu all-in-one, které vypadají a zní fantasticky v jakémkoli prostředí.

ruarkaudio.com

DEVIALET | Francie

Značka DEVIALET se opírá o tradiční výrobu luxusních LifeStyle systémů s vysokou kvalitou zvuku. Značka kombinuje originální a nadčasový design svých produktů s francouzskou kulturou i historií. V současnosti je Devialet držitelem na 200 patentovaných technologií a více než devadesátkou ocenění! Nejproslulejší se dozajista značka Devialet stala díky sérii bezdrátových reproduktorů Phantom, které si domů můžete donést buď jako maličký solitér Phantom II nebo přeci jen robustnější a dominantnější Phantom I. To nejlepší z celé série Phantom, pak nabídne exkluzivní edice Opéra de Paris.

devialet.com