Team Lepší Zvuk se přestěhoval do nových prostor – nyní studio najdete na adrese Táborská 31, Praha 4. Na ploše 150 m2 objevíte velkoryse vystavené reprosoustavy, zesilovače a ostatní audio sortiment v širokém výběru pro každé ucho i oko.

Sortiment kopíruje online nabídku na www.lepsizvuk.cz a cílí hlavně na dvoukanálový poslech všech kategorií. V klimatizovaných prostorech si tak v klidu a nerušeni užijete opravdovou terapii lepším zvukem. Najdete zde nejširší nabídku značek Cabasse, Monitor Audio, REL, Ruark Audio, Audiovector, ale i mnoha dalších značek z portfolia Audio Center Czech.
Aktuální nabídkou je poslech streamovacího zesilovače Primare PRE35 Prisma + Primare A35.2 + reprosoustavy Monitor Audio Platinum P200 II – tuto výjimečně atraktivní sestavu nikde jinde nenajdete.
Dle majitele Michala Tůmy jsou hlavní benefity odborné poradenství, instalace a nastavení přímo u zákazníka jedna ze samozřejmostí, kterou v této době nabízí a to při dodržování veškerých hygienických opatřeních.

 

Benefit Lepší Zvuk:
– 30 dní záruka vrácení peněz
– rychlé dodání
– záruka nejlepší ceny
– bezpečná platba díky SSL
– ochrana zákazníka
– ochrana dat

Pokud nevyhovuje otevírací doba prodejny, lze se domluvit individuálně na návštěvě.

Objevte kouzlo na www.lepsizvuk.cz