PŘEDSTAVUJEME NOVÝ STANDARD ZVUKU
Zbrusu nová řada QR SPECIAL EDITION společnosti Audiovector právě spatřila světlo světa. Představuje významný upgrade velmi uznávaného originálu, QR SPECIAL EDITION zní ještě otevřeněji, ještě dynamičtěji, ještě detailněji – a přináší ještě více hudebního uspokojení.

SEZNAMTE SE S DALŠÍ GENERACÍ POKROČILÉHO ZVUKU
QR SPECIAL EDITION je výsledkem neustálých inovací, jejichž cílem je přiblížit posluchačům duši originální hudbní nahrávky…tak aby posluchači hudbu skutečně cítili.

Všimnete si vylepšení hned od první noty

POHONNÉ JEDNOTKY AUDIOVEKTOR QR Opuštění konvencí
Než kupovat běžně dostupné pohonné jednotky, byť od nejrespektovanějších výrobců, dáváme přednost vývoji vlastních. To umožňuje abychom společně navrhli pohonné jednotky v souladu s našimi návrhy crossoverů. Technologie cívky s nízkou hysterezí. Velké silné magnety. Pevné koše potlačující turbulence a sendvičové membrány, vyrobené ze dvou vrstev hliníku spojených dohromady lehkým pěnovým lepidlem. Kombinujeme všechny tři tyto aspekty, abychom ve srovnání s konvenčními technologiemi dosáhli mnohem bohatšího, jasnějšího a sytějšího zvuku.

VÝŠKOVÉ MĚNIČE QR AIR MOTION TRANSFORMER Nejrychlejší dostupné
Měniče AMT jsou nejrychlejší dostupné měniče výšek. Na základě revoluční technologie, kterou v 60. letech vynalezl Dr. Oscar Heil, mají nulovou hmotnost pro zrychlení nebo zpomalení, dosahují přes 40 000 Hz s optimálním rozptylem v horizontálním i vertikálním směru. Horní hranice je přitom až 102 kHz.

Lehká přesná mylarová membrána výškových reproduktorů připomíná měchy harmoniky – jen menší, lehčí a mnohem rychlejší. Pozlacená mřížka před membránou snižuje nežádoucí sykavky a zároveň zlepšuje rozptyl a integraci s membránou středového reproduktoru.

OZVUČNICE SE ZAOBLENÝMI ROHY Vysoká pevnost, nízká rezonance
Naše skříně jsou vyrobeny z tvrdého HDF dřeva s vysokou hustotou, jenž jsou vyztužené pro vysoké vnitřní ztráty, aby bylo dosaženo dokonalosti a kombinace vysoké pevnosti a nízkých rezonancí.

BASS REFLEX PORT Hluboký a detailní
Vnitřní tlumení našeho Q-portu je vyšší než u konvenčních portů a nabízí přesnější, hlubší a detailnější basový výkon.

OPTIMALIZACE BASS REFLEXU Precizní úder
Pečlivě jsme přerovnali bassreflexové systémy, abychom dodali větší úder bez ztráty přesnosti.

3D SOUNDSTAGE Buďte u toho
Naším cílem byla vždy vynikající 3D zvuková scéna, která přesně umístí hudebníky. Měniče AMT, Pure Piston a přesně specifikované crossovery pomáhají k tomu, aby se to stalo skutečností.

MINIMÁLNÍ ZKRESLENÍ Maximální přesnost
Koncept Dynamic Feed Forward snižuje ztráty v našem crossoveru až o 50 %. A naše proprietární dvojité-kryogenně ošetřené kondenzátory a vysoce přesné součástky (<0,8% tolerance) v kombinaci s vlastními pohonnými jednotkami umožňují dosáhnout vysoce přesného lineárního fázového roll-off profilu na všech měničích, musíme použít minimální počet komponent. To zlepšuje dynamiku, snižuje ztráty a snižuje hromadění tepla.

VLASTNORUČNĚ NAVRŽENÉ KONDENZÁTORY Sladší výškový reproduktor
Naše nové vysoce specializované dvojité kryogenní polypropylenové cínové zábleskové měděné kondenzátory jsou výsledkem neustálého naslouchání, měření a zlepšování. Poskytují našim AMT výškovým reproduktorům ty nejlepší možné podmínky pro ještě sladší, podrobnější a otevřenější zvuk.

VYLEPŠENÍ DESIGNU Diskrétní styl
Všechny nové modely se vyznačují jemnými, elegantními a přesto dobře rozpoznatelnými zlatými mosaznými prvky na předních panelech a látkových mřížkách.

MISE AUDIOVECTORU

  • Optimalizovat požitek z vlastnictví a vzrušení z poslechu.
  • Inovovat špičkové technologie ve službách hudby. Nový materiál nebo technologii zavádíme pouze tehdy, pokud nám to dovolí optimalizovat kvalitu zvuku a potěšení z poslechu.
  • Pečlivě ručně vyrábět každý jednotlivý produkt v dánské Kodani.
  • Pro zachování tvaru „forma následuje funkci“ filozofie designu nadčasového, elegantního designu a vznešeného zvuku.
  • Aktivně podporovat ochranu životního prostředí vytvářením produktů nejvyšší kvality, které vydrží a budou sloužit po mnoho let.