Devialet Gemini II s menším, ergonomičtějším designem, vylepšenou konektivitou a adaptivním potlačením hluku, zhušťuje 15 let výzkumu a inženýrství pro poskytování nejlepšího zvuku ve všech jeho rozměrech. Druhá generace. Na druhém místě.

Devialet oznamuje příchod svého nejnovějšího produktu, Devialet Gemini II, druhé generace bezdrátových sluchátek s nejmodernějším zvukem, dostupné od 13. září.

Díky sadě vylepšených funkcí a zcela novým technologiím, včetně Devialet Adaptive Noise Cancellation™ a patentované AWR (Active Wind Reduction), bezdrátová sluchátka Devialet Gemini II se mohou pochlubit mimořádnou kvalitou zvuku, špičkovým ergonomickým designem i dokonalým uživatelským designem, zvyšující výkonovou laťku zvuku na cestách.

FRANC KLEBOUCHARD, DEVIALET’S CEO, ŘÍKÁ:

„Zhustili jsme 15 let zkušeností v akustickém výzkumu a vývoji do Devialet Gemini II, který poskytuje ještě větší zvuk a zkušenosti v našem zatím nejmenším balíčku. Poháněni naší vizí neustále bořit hranice v audio designu, novinka Devialet Gemini II nabízí univerzální design a luxusní poslechový zážitek díky osvědčené ergonomii, která umožňuje posluchačům zažít špičku v oboru proprietární technologie, aniž byste cítili sluchátka na svém místě.”

DOSTAT SOFISTIKOVANÝ ZVUK DEVIALET NA VYŠŠÍ LEVEL

Díky integraci dvou průkopnických technologií jsou Devialet Gemini II podporovány řadou vylepšených inovací a byly navrženy tak, aby vás přenesly do říše mimořádného zvuku kdekoliv a kdykoli jste. Devialet Adaptive Noise Cancellation™ vyvinutý speciálně pro druhou generaci, se dynamicky přizpůsobí tvaru vašeho ucha aby bylo zajištěno, že každý tvar ucha bude mít ještě lepší potlačení hluku v každém prostředí. Snižuje také zvukové artefakty a bílý šum
pro lepší zážitek z poslechu bez kompromisů, poskytuje lepší výkon a vylepšenou výdrž baterie, díky čemuž jsou posluchači mimo chaos každodenního života a mohou se ponořit do čisté zvukové kulisy.

Devialet Adaptive Noise Cancellation™ je podporován hybridem duální mikrofonní struktury a digitálními filtry využívající stávající proprietární technologie IDC®️ (Internal Delay Compensation). IDC®️ dokonale kompenzuje vnitřní zpoždění generované potlačením hluku smyčky, což má za následek významný zisk v potlačení šumu zejména při vyšších frekvencích, pro sluchátka se skutečně nejlepším potlačením hluku ve své třídě.

Nový patent pro Devialet Gemini II, AWR (Active Wind Reduction) omezuje dopad větru na váš poslech na cestách – každý vestavěný mikrofon je uložen ve vrstvě protivětrného materiálu v dutině a chrání membránu mikrofonu před větrem, který fouká na povrch sluchátka. Pokud jde o software, Devialet detekce větru a jejich algoritmy chytře řídí adaptivní potlačení hluku a intenzitu průhlednosti podle okolního prostředí. A co víc, AWR se kombinuje s přepracovaným hlasovým voláním a architekturou pro čistší konverzaci. Díky novému senzoru s mikrofony pro tvarování paprsku a proti větru, bude každý telefonní hovor znít čistě a hladce. Kromě těchto sofistikovaných proprietárních technologií obsahují Devialet Gemini II zbrusu nový zakázkový 10mm titanem potažený ovladač a kodek Qualcomm®️ aptX™, který nabízí rovnoměrný a hlubší akustický zážitek. Sluchátka dovnitř, chaos ven.

ELEGANTNÍ, ERGONOMICKÝ A JEMNÝ DESIGN

Pokračující inovační výzva společnosti Devialet spočívá v navrhování nových způsobů, jak stále více vkládat své špičkové proprietární technologie do malých balíčků. Chcete-li toho dosáhnout s Devialet Gemini II, expertní tým Devialet provedl komplexní výzkum lidských sluchových zkušeností a struktury ucha, s cílem začlenit tuto rozvíjející se jedinečnou schopnost své technologie do miniaturního balíčku, který se vejde do široké škály tvarů uší, což nyní dává více lidem příležitost slyšet zvuk Devialet v akci.

Díky odborným znalostem společnosti Devialet v oblasti audio inovací, nabízí Devialet Gemini II univerzální tvar a stabilitu bez ohledu na to, jak moc se pohybujete. S ušními vložkami s izolací hluku ve čtyřech velikostech se Devialet Gemini II usadí pohodlně do ucha a padnou tak dobře, že je snadné zapomenout, že jsou vůbec tam.

Devialet Gemini II, jsou ztělesněním luxusu, dokonalým vyvážením designu a nejmodernějšího zvuku, s uhlazenějším a tenčím nabíjecím pouzdrem, které se snadno vejde do kapsy. Uvedeny na trh jsou v matné černé a ikonické bílá, takže si zákazníci nyní mohou vybrat špičková bezdrátová sluchátka tak, aby vyhovovaly jejich stylu.

PIERRE-EMMANUEL CALMEL, SPOLUZAKLADATEL DEVIALET, ŘÍKÁ:

„Devialet Gemini II jsou významným krokem k našemu cíli poskytnout skutečně transformativní zvuk díky jedinečným zážitkům z poslechu. Odborný inženýrský tým společnosti Devialet je plně odhodlán přinést luxusní zvuk v elegantním, kompaktním balení. S tímto přichází i výzva miniaturizace, obzvláště obtížná pro Devialet Gemini II, kde klíč k úspěchu spočívá ve schopnosti kondenzovat řadu špičkových technologií do našeho nejmenšího produktu, kombinací špičkových zvukových znalosti a ambiciózního inovativního designu. Znovu jsme vytvořili nové možnosti pro skutečnou bezdrátovou komunikaci zvuku. Připravte se na nekompromisní, ohromující a pohlcující poslech, na který je nemožné zapomenout.”

DEVIALET GEMINI II – OPÉRA NATIONAL DE PARIS

A tím to nekončí. Devialet Gemini II je k dispozici také v provedení Opéra de Paris a doplňuje kompletní produktovou řadu Devialet v oslavu pětiletého partnerství společnosti s touto ikonickou francouzskou institucí, postavenou na společné vizi dokonalosti a silné vazby na bohaté hudební historické dědictví Francie. Každý produkt v kolekci Opéra de Paris je nápadný zlacenými prvky, inspirovaný zlacenými interiéry pařížské Opery a zákazníci tak nyní mohou zažít nádheru Opery v
pohodlí svého domova, ať už posloucháte hudbu na zařízení Devialet Phantom, nebo sledujete nejnovější trhák na Dione all-in-one soundbar nebo naladění venku pomocí Devialet Mania, vůbec prvního přenosného chytrého reproduktoru společnosti. Devialet Gemini II uzavírá kolekci s 24karátovým zlacením, poskytující posluchačům vkus a luxus, který je doplněn odkazem na uměleckou a kulturní historii Opery a přináší dokonalost ve zvuku i hudbě.

NEPROPUSTNÝ ZVUK NYNÍ JEDNODUŠŠÍ PRO PŘENÁŠENÍ, SNADNĚJŠÍ PRO POUŽÍVÁNÍ

Vychutnávání hudby v té nejlepší kvalitě je s vylepšeným Devialet Gemini snazší vzhledem ke konektivitě i použitelnosti, přináší nyní Bluetooth 5.2 s vícebodovým připojením až pro dvě zařízení a současně plynulejší a rychlejší přechody. Devialet Gemini II nabízí také voděodolnost IPX4, nové dotykové ovládání, přizpůsobení dostupné v aplikaci a vynikající výdrž baterie, 5 hodin na jedno nabití a až 22 hodin s nabíjecím pouzdrem. Sluchátka nové generace, zvuk nové úrovně. Devialet Gemini II je hrdou akumulaíe sady vylepšených technologií, která vás vezme ještě hlouběji do čistého a pohlcujícího poslechu.

Maloobchodní cena je 9 990 Kč za matnou černou
a ikonickou bílou a 14 990 Kč za provedení Opéra de Paris.