Hyphn je prohlášení o záměru.

Hyphn je bezkonkurenční, definitivní a nekompromisní ukázka současného designu, inženýrských a výrobních schopností Monitor Audio Group a jejích budoucích ambicí. Nepodobá se ničemu, co kdy společnost Monitor Audio nebo kdokoli jiný vytvořil: nejkreativněji ambiciózní, technicky nejpokročilejší a nejvýkonnější reproduktor v historii společnosti. Poskytuje dramaticky vylepšený zážitek z poslechu s vizuálně pozoruhodnou přítomností.

Zrozen z vášně, vize a znalostí.

Hyphn se zrodil ze spolupráce mezi našimi designéry a inženýry, kteří se rozhodli postavit ten nejlepší reproduktor, jaký kdo kdy slyšel. Ambice, o které se snadno hovoří, ale mnohem náročnější je ji dosáhnout.

Hyphn je zamýšlen jako „statement loudspeaker“ jak technicky, tak vizuálně. Je také navržen pro „skutečné“ místnosti, přičemž bere v úvahu a řeší všechna inherentní omezení a kompromisy, které to obnáší.

– Emily Hesslegrave (hlavní produktová designérka)

Dosaženo díky přirozenému porozumění zvuku.

Hyphn je rafinovanější, dále vylepšená produkční verze reprosoustavy Concept 50, která byla odhalena za obrovské pozornosti médií a všeobecného uznání v roce 2022.

Hyphn je jedinečná reprosoustava, vytvořená v určitém časovém okamžiku kombinací tří specifických faktorů: hluboké porozumění vědě o tom, jak slyšíme zvuk; solidní inženýrské principy; a tvůrčí svoboda, která přichází s nezávislým podnikáním.

Další informace naleznete na stránkách producenta zde: https://www.monitoraudio.com/en/hyphn/