Nové digitální rozhraní 2YU ohlašuje příchod samostatného síťového mostu od společnosti Chord Electronics

Od odhalení v 2020 je konečně po celém světě dostupné nové digitální rozhraní 2yu od Chord Electronic. Spolu s 2GO streamerem / server společně vytvářejí síťový most nejvyšší kvality. 2YU se připojuje ke stávajícímu 2GO streameru / serveru a vytváří vůbec první síťový most společnosti Chord Electronics, připravený k použití s DAC, A / V zařízeními vybavenými DAC a Hugo M Scaler od Chord Electronics. 2YU je speciálně navržen pro 2GO: výsledný síťový most nabízí streamování ve vysokém rozlišení z kabelového Ethernetu i bezdrátových zdrojů (pomocí 2,4 GHz Wi-Fi nebo A2DP Bluetooth), včetně populárních streamovacích služeb, jako jsou Qobuz, Tidal a internetových rádií; tato kombinace je také připravena na Roon.

Kromě streamování umožňují 2GO 2 TB sloty na SD karty také kombinaci jako hudební server na audiofilské úrovni, což je preferované paměťové médium pro kvalitní zvuk. Úložná kapacita SD 2GO byla testována až na 4 TB. 2YU se bezpečně připojuje k 2GO, přidává optické, S / PDIF koaxiální a BNC (50 a 75 ohmů) digitální výstupy, plus chytře integrovaný, vysoce flexibilní USB-A výstup poskytující širokou škálu možností připojení. Majitelé Hugo M Scaler společnosti Chord Electronics mohou také upscalovat výstup (před přechodem na DAC) a posunout zvukový výkon na další úroveň.

Kombinace 2GO / 2YU je snadno aktualizovatelná pomocí bezdrátových aktualizací firmwaru a dodává se s nejnovější aktualizací 2GO od Chord Electronics (v. 1.5.0), která přináší nové funkce poslechu rádia a přehrávání z SD karet plus vylepšenou stabilitu. Nový firmware navazuje na vydání nejnovější verze Gofigure (v květnu 2021), doprovodné aplikace pro konfiguraci od Chord Electronics. Kombinace 2GO / 2YU je snadno ovladatelná pomocí kterékoli z několika populárních aplikací kontrolních bodů UPnP pro zařízení Android i iOS; Gofigure přidává další pohodlí při nastavování, funkce správy a možnost přehrávání z knihovny.

2GO / 2YU těží také z přehrávání bez mezer (gapless), podpory DoP / Bit Perfect a podpory AirPlay a je plně kompatibilní s DLNA (server / renderer). 2YU se může pochlubit 2 000 MIPS (milion instrukcí za sekundu) procesního výkonu, automatickým převzorkováním (pro použití se staršími DAC s omezenou vzorkovací frekvencí) a smyčkou fázového zámku zvuku s nízkým chvěním.

2YU je ručně vyráběn ve Velké Británii s použitím leteckého hliníku a je vybaven čtyřmi polychromatickými sférickými ovládacími prvky, které řídí výběr výstupu, výkon, ztlumení a funkce dim.