Wireworld Cable Technology, jedna z nejrespektovanějších světových značek vysoce výkonných audio a video kabelů, oznamuje uvedení svých Stratus™ a Electra™ Shielded Mini Power Conditioning Cords. Tyto kabely mají novou geometrii vodičů, která poskytuje stínění a izolaci od vnějšího rušení. Říká se jim „Power Conditioning Cords“, protože rozšiřují funkce a výhody úpravy napájení až k napájecímu vstupu.

„Dvouvodičové kabely napájejí naše televize a mnoho dalších komponentů, ale předchozí dvouvodičové napájecí kabely nebyly účinné při potlačování rušení,“ komentuje designér a prezident Wireworld David Salz. “Tyto kabely blokují většinu rušení a přinášejí překvapivá slyšitelná a viditelná vylepšení.”

Napájecí kabely Stratus a Electra Shielded Mini Power Cords jsou dostatečně flexibilní pro použití s malými komponenty, jako jsou streamery, bezdrátové reproduktory a TV soundbary. Jejich jednotlivě izolované vodiče sčítají až 16AWG (1,25 mm2) na polaritu. Materiál vodičů ve Stratusu je bezkyslíkatá měď, zatímco vodiče Electra jsou vyrobeny z mědi Ohno Continuous Cast® (OCC-7N) nejvyšší čistoty. Jejich prémiové zástrčky číslo 8 a nástěnné zástrčky jsou vybaveny vysoce vodivými stříbrnými kontakty pro měřitelně tišší připojení než jiné kovy. Filtrační účinek je vylepšen ultratichou izolací COMPOSILEX společnosti Wireworld. Nová geometrie vodiče je rozšířením exkluzivní technologie Tite-Shield™ společnosti Wireworld, která snižuje rušení a zlepšuje kvalitu obrazu a zvuku.

O Wireworld

Wireworld Cable Technology, založená průmyslovým designérem Davidem Salzem v roce 1992, je předním poskytovatelem špičkové digitální a analogové kabelové technologie pro domácí a profesionální A/V aplikace, včetně HDMI, USB, Ethernetu, optických vláken, propojovacích, napájecích a reproduktorových kabelů. . Wireworld si vydobyl svou světovou reputaci výrobou měřitelně špičkových kabelů optimalizovaných objektivním testováním, inovativním patentovaným designem, prémiovými materiály a výjimečnou kvalitou výroby. Pro více informací navštivte www.wireworldcable.com