Srdečně vás zveme k poslechu Chord Electronics do prodejny Hi-Fi Media sídlící na adrese Údolní 25 v Brně.

HiFi MEDIA, Údolní 25, 602 00 Brno
mob.: (+420) 733 777 228
e-mail: info@hifimedia.cz
www.hifimedia.cz

Co zde uvidíte:

Mojo 2 | přenosný DAC a sluchátkový zesilovač Mojo 2, kompletně vyvinutý a zkonstruovaný v Británii. Mojo 2 těží z několika jedinečných technologií, především však profituje ze speciálně navrženého, výkonného, zakázkově kódovaného FPGA procesoru. V centru pozornosti je v souvislosti s Mojo 2 také první bezztrátové DSP, pokročilé „ovládání digitálního tónu“ bez jakéhokoli zhoršení kvality zvuku. „UHD DSP“ poskytuje Mojo 2 bezkonkurenční kompatibilitu s širokou škálou dnešních sluchátek a navíc bezkonkurenční flexibilitu s partnerským vybavením. Další klíčovou funkcí je nový systém menu, který se ovládá pomocí nového (čtvrtého) ovládacího sférického tlačítka, ovládající ztlumení, funkci crossfeed, tlačítko Lock a nastavení ovládání tónu.

Hugo 2 | Hugo 2 je přenosný D/A převodník a sluchátkový zesilovač, který je nástupcem průlomového modelu Hugo.
Hugo 2 je navržen nejen pro stolní, ale i mobilní použití, a díky průlomové technologii DAC nabízí mnohem lepší kvalitu zvuku ve sluchátkách.

Ultima 5 | inovativní technologie a čistá energie.
ULTIMA je skutečně bezprecedentní topologie zesilovače s výjimečným výkonem a je jednou z nejpokročilejších technologií zesilovačů na světě.

DAVE | DAVE je nejpokročilejší DAC co jsme kdy vyrobili. Vyznačuje se nejlepší dostupnou technologií převodu, která využívá proprietární techniky, jaké jste dosud neviděli DAVE nejpokročilejší DAC/ předzesilovač na světě. DAVE znamená „Digital to Analogue Veritas in Extremis“, což je přezdívka, která nejlépe odráží schopnosti produktu; zařízení tak pokročilé a s tak malým počtem kompromisů, že je extrémně pravdivé.
DAVE, což je také a reference-úroveň sluchátkového zesilovače a digitálního předzesilovače, destiluje více než dvacet let Chord ElectronicsVýzkum, vývoj a pokročilé inženýrství v jednom zařízení. Jeho srdcem je pokročilé Spartan 6 Field Programmable Gate Array (FPGA) s 1,000x vyšším výpočetním výkonem než tradiční sériově vyráběný čip. DAC. DAVEFPGA je nabito více než milionem řádků kódu, aby bylo možné čelit složitým problémům s časováním přímo, s rychlostí a přesností.